Categories
Visi

GETFIX – meistrų platforma

Šiandien gausu platformų, kuriuose galima rasti įvairių sričių meistrų kontaktus vienoje vietoje. Tikrai patogus ir populiarus sprendimas paslaugos.lt, kuris leidžia bendrai pateikti užklausą visiems specialistams. Platforma startavo nuo versliukai.lt ir po kelių metų projektą įsigijo DIGINET grupė, kuri skyrė tikrai solidų biudžetą jo vystymui bei reklamai.

Tačiau didėjant gyvenimo tempui, bendrauti su keliais meistrais ir derinti smulkaus darbo atlikimą – didelė prabanga. Juolab, kad didelė dalis meistrų smulkiais darbais apsiimti nenori. Todėl kilo idėja suteikti galimybę greičiau ir paprasčiau išsikviesti meistrą į namus. Tam tereikia suvesti informaciją apie problemą ir užduotį priima tuo metu atsilaisvinęs meistras. Projektas startavo su pavadinimu GETFIX.

Žinoma, tokios platformos iššūkis – įrodyti klientui, kad atvykstantis specialistas kokybiškai atliks darbus ir sąžiningai juos apmokestins. Kol nėra pasitikėjimo, dauguma lankytojų susipažįsta su paslauga, tačiau vesti užsakymo neskuba.

Meistrų platforma getfix.lt
GETFIX meistrų platforma

Šiame etape fokusas skiriamas dviem sritims:

  • lankytojų skaičiaus auginimas ir pasitikėjimo kūrimas, kuris vestų į užsakymo pateikimą;
  • kokybiškai ir atsakingai dirbančių meistrų prijungimas į platformą.

Paslaugai susilaukus susidomėjimo, toliau vystomas platformos patogumas tiek lankytojams, tiek meistrams.

Parašykite komentarą